Beschrijving
Deze luxe vrijstaande villa aan het water is geschikt voor 4 volwassenen en heeft speciale voorzieningen voor tieners. Via de hal bereik je de lichte woonkamer met vloerverwarming en openslaande deuren naar het verwarmde terras.
Er is een volledig ingerichte keuken met vaatwasser, combimagnetron en koel-vriescombinatie. Op de begane grond vind je ook een berging en toilet. In de woning is een PlayStation 4 aanwezig.
Op de etage bevinden zich 2 slaapkamers, waarvan 1 met televisie. Daarnaast zijn er een badkamer met douche, een apart toilet en een infraroodsauna.
Neem je fietsen mee op vakantie? Dan kun je deze stallen in de buitenberging. Je maakt gratis gebruik van wifi.
Een aantal villa’s binnen dit type is gerestyled. Je kunt deze met voorkeur reserveren tijdens het boeken. Vink onder het kopje “Betaalde voorkeuren” de optie “Restyled” aan.
Bekijk de beschikbaarheid en prijzen direct bij Landal










