• Door naar de hoofd inhoud
  • Spring naar de voettekst
Logo
  • Alle huisjes
  • Met vissteiger
  • Met hond
  • Sauna
  • Jacuzzi
  • Landal
  • Roompot
  • Last minutes
  • %s
Hide Search
%s
Barok Harderwijk 325 - Nederland - Flevoland -  7 personen
Barok Harderwijk 325 - Nederland - Flevoland -  7 personen - Afbeelding 2

Barok Harderwijk 325 – Nederland – Flevoland – 7 personen

€503,00

Barok Harderwijk 325 – 7 personen

Beschikbaarheid en prijzen
Artikelnummer: CHBarok Harderwijk 325 Categorie: Vakantiehuis
  • Beschrijving
  • Extra informatie

Beschrijving

Barok Harderwijk is een mooi ingerichte villa op een rustig park dichtbij Harderwijk en Zeewolde. Er ligt een prachtige tuin aan het water met eigen aanlegsteiger rond het huis en er is ook een terras met een prettige lounge set en een fijne eettafel aanwezig.

Op de begane grond bevinden zich in één ruimte de woonkamer, eetkamer en een open keuken. Deze ruimte is heerlijk licht en ruim en via de grote glazen schuifdeuren stapt u bij een zomerse dag zo het terras op. Tevens vind u de eerste tweepersoons slaapkamer met ensuite badkamer op deze etage. De badkamer is voorzien van een dubbele wastafel, een douche met sun-shower en een toilet. Er is op de begane grond ook een fitness ruimte met een bankje, een hometrainer en een crosstrainer aanwezig.
Op de eerste verdieping bevinden zich nog twee tweepersoons slaapkamers met in de grote slaapkamer nog een extra eenpersoons bed. Een van de slaapkamers beschikt over een balkon en een ensuite badkamer met een ligbad, douche, dubbele wastafel en toilet. De tweede slaapkamer heeft een ensuite badkamer met douche, wastafel en toilet.

Het park Harderwold is een heerlijk rustig park met luxe woningen en ligt naast een golfbaan. In Harderwijk en omgeving zijn een aantal sterrenrestaurants voor een culinair uitje maar een pannenkoek bij Hans en Grietje is ook een feestje. Een dag Dolfinarium, Walibi of Julianatoren mag niet aan de vakantie ontbreken en ook Aviodrome of het saunacomplex de Veluwse Bron behoren tot de mogelijkheden.

Het Harderwold Villa Resort is een vuurwerkvrije zone, er mag het gehele jaar geen vuurwerk afgestoken worden.

Bekijk de beschikbaarheid en prijzen direct bij onze partner Booking.com

Extra informatie

Land

Nederland

Regio

Flevoland

Plaats

Harderwijk, Zeewolde

Faciliteiten

prive aanlegsteiger, vaatwasser, wasmachine, wifi

Aantal personen

4 personen, 5 personen, 6 personen, 7 personen

Aantal huisdieren

0 huisdieren

Aantal slaapkamers

1 slaapkamer, 2 slaapkamers, 3 slaapkamers

Vakantiepark

kleinschalig vakantiepark

Periode

December, Hemelvaart, Herfstvakantie, Kerstvakantie, Laagseizoen, Meivakantie, Oud en Nieuw, Pasen, Pinksteren, Voorjaarsvakantie, Zomervakantie

Gerelateerde producten

  • Tusken de Marren 5 - Nederland - Friesland -  6 personen

    Tusken de Marren 5 – Nederland – Friesland – 6 personen

    6 Ja Nee
    €380,00
    Meer informatie
  • Villa Black & White Harderwijk 209 - Nederland - Flevoland -  12 personen

    Villa Black & White Harderwijk 209 – Nederland – Flevoland – 12 personen

    12 Nee 1
    €1.068,00
    Meer informatie
  • Buitenplaats It Wiid 1 - Nederland - Friesland -  4 personen

    Buitenplaats It Wiid 1 – Nederland – Friesland – 4 personen

    4 Ja Nee
    €257,00
    Meer informatie
  • It Soal Waterpark-Waterlelie I - Nederland - Friesland -  6 personen

    It Soal Waterpark-Waterlelie I – Nederland – Friesland – 6 personen

    6 Nee 2
    €539,00
    Meer informatie

Footer

De waterspecialist

vakantiehuizen aan het water banner roompot

Vertrouwd goed

landal watervilla banner

Midden in de natuur

Heerlijke vakantiehuizen in Nederland, België en Duitsland

Copyright © 2025 Huisje aan het water | Contact | Partners | Disclaimer | Privacy- en Cookiebeleid Zie ook: Vakantie Watervilla